Yaz geldi. Kış boyunca kalın ayakkabıların içerisinde havasız kalan ayaklar; sandalet ve terliklere bu mevsimde kavuşacak. Alışveriş merkezlerindeki vitrinler de herkesin vakti kaybetmeden bu ayakkabılara yöneleceğinin bilinciyle rengarenk, çeşit çeşit sandalet ve terliklerle doldu. Fakat en güzel terlik ve sandaletler de en şık ve rahat spor ayakkabıların tasarımcısı Skechers’da. Bugün bu yazımız aracılığıyla terlik ve sandaletlerle ilgili merak edilenlere ve Skechers’ın yeni sezonundaki sandalet ve terliklere değineceğiz.

Sandaletler ve Terliklerle İlgili Merak Edilenler

Sandalet ve Terlik Arasındaki Farklar Nelerdir?

Bilenler için cevabı oldukça kolay bir soru gibi görünse de; sandalet ve terlik arasındaki farkın ne olduğunu bilmeyenlerin sayısı da bir hayli fazladır. Sandalet arkası en azından ip gibi bir şeritle kapanmış açık ayakkabı modelinin adıdır. Terliğin ise arkası açıktır.

Sandalet Hangi Aylarda Giyilir?

Bu içerikte sandalet giymeniz gereken tarih şu günden itibarendir tarzı bir bilgi vermek çok zor. Çünkü bir insanın ne zaman sandalet giymeye başlayacağını belirleyen şey onun alışkanlıkları; giyim tarzı ve vücut ısısıdır. Bu nedenle herkes ne zaman sandalet giyeceğini kendisi belirlemelidir. Ama illa ki bir zaman belirtmemiz gerekirse tişört giymeye başladıktan sonra sandalet de giyebilirsiniz.

Sandalet Üstüne Ne Giyilir?

Sandaletle birlikte kesinlikle bu kıyafetler giyilmelidir demek çok doğru değil. Çünkü söz konusu giyim olduğunda insanların kendilerini özgür hissetmeleri gerektiğine inanıyoruz. Yani önemli olanın moda olan kıyafetlerin giyilmesindense kişinin kendisini içerisinde rahat hissettiği kıyafetleri sandaletleriyle kombinlemesinin daha anlamlı olacağını düşünüyoruz. Fakat yine de öneride bulunacak olursak sandaletlerin tiril tiril elbiselerle; kısacık şortlarla ve günlük kombinlerle çok yakıştığını söylememiz mümkün.

En Güzel Bayan Sandalet  ve Terlik Modelleri Skechers’da

Sıcakların bastırmasıyla birlikte özellikle kadınların sandalet ve terlik giyme konusunda çok istekli olduğunu gözlemleyebiliriz. Fakat sandaletler çok şık ayakkabı modelleri olsa da her sandalet modelinin rahat olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Bu nedenle kadınların sandalet giyerek şık olmak uğruna rahatlıklarından vazgeçtiklerini söylemek mümkündür. Tabii hem sandalet giymek isteyen hem de rahat olmak isteyen kadınların isteklerine uygun düşecek sandalet modelleri de yok değil. Skechers’ın yaz koleksiyonundaki sandaletler markanın spor ayakkabıları gibi hem çok rahat hem de çok şıklar.

Eğer siz de bu yaz hem kendinizi rahat hissederek daha verimli günler geçirmek hem de şıklığınızla göz kamaştırmak isterseniz Skechers’ın birbirinden başarılı sandalet ve terlik modellerini incelemeyi unutmayın.

Sürekli ayakta olmanız gereken bir iş yapıyorsanız rahat sandaletlerden almanın yanı sıra bir de Gün İçinde Uzun Süre Ayakta Kalanlar İçin Tavsiyeler” yazımızı okumanızı öneririz.

Topuklu Sandalet ve Terlik Modelleri

Kadınların bir kısmı giydikleri sandaletlerin şıklığını topuk boyuyla pekiştirmek istiyor. Çünkü topuklu ayakkabı çoğu zihinde şıklığın simgelerinden biri olarak beliriyor. Skechers’ın koleksiyonunda yer alan sandaletlerin arasında kadınların bu isteklerini karşılamak için güzel topuklu sandaletler de bulunmaktadır. Onları da incelemenizi tavsiye ederiz.

En Şık Erkek Terlik Modelleri Skechers’da

Erkeklerin havaların sıcaklamasıyla birlikte terlik ve sandaletlere olan talebi kadınlarınki kadar çok artmıyor. Fakat tatile giden her erkek ya da evinden market gibi yakın yerlere giden her erkek bir terliğe sahip olmak istiyor. Eğer siz de hem rahat hem de kıyafetlerinizle kolaylıkla kombinleyebileceğiniz işlevsel renklerdeki terliklerden satın almak istiyorsanız Skechers’ın erkek terlik modellerini incelemelisiniz. Markanın koleksiyonundaki parmak arası terliklerin parmak arasında acıya neden olmadığını da belirtmek isteriz.