Skechers’ın kaliteli ve şık modelleriyle ünlü serisi D’Lites’a birbirinden şık yeni modeller ekledik. Rahatlığıyla ve görünümüyle herkesin beğenisini kazanacak D’Liteslara dair merak ettiğiniz her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi okumalar.

En Şık Spor Ayakkabı

Sağlıklı beslenme kavramına dair farkındalığın artması insanları daha çok spor yapmaya iten etmenlerden biri oldu. Her daim şıklığına önem veren bireyler, spor tarzlarını da şık tasarımlarla oluşturmaya özen göstermeye başladı. Spor tarzının en önemli elementlerinden birinin de ayakkabılar olduğunu söylemek doğru olacaktır. Dünyaca ünlü markamız Skechers da ayakkabıların tarz açısından ne kadar mühim olduğunun farkındalığıyla tasarımlarını hayata geçirmektedir. İnsanların ayakları rahatken görünümleri de kusursuz olsun diye birbirinden şık ve kullanışlı ayakkabı modellerini her geçen gün koleksiyonuna eklemektedir.

En Rahat Spor Ayakkabı

Spor ayakkabı alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da; almayı düşündüğünüz ayakkabının ne kadar rahat olduğudur. Çünkü spor ayakkabılar genellikle spor yapılan zamanlarda ya da günlük kullanımda tercih edilir. Bu durumun farkındalığıyla hareket eden markamız Skechers, ürettiği modellerin ne kadar şık göründüğüne özen gösterdiği kadar ne kadar rahat olduğuna da önem verir ve bu doğrultuda teknolojiler kullanarak ürün gamındaki ayakkabıların daha rahat olmasını sağlar. Skechers’ın ayakkabılarda kullandığı en önemli teknolojilerden biri; Air Cooled Memory Foamdır.

Yeni D’Lites Modelleri

Air Cooled Memory Foam Nedir?

Skechers’ın özenle hazırladığı ayakkabılarında kullandığı teknolojilerden Air Cooled Memory Foam, ayakkabının tabanının daha rahat olmasını sağlayan ve aynı zamanda ayakkabının içindeki havanın değişime uğraması esasına dayanarak ayak kokusunu azaltan bir özelliktir. Skechers ayakkabılarında kullandığı Memory Foam taban sayesinde insanlara daha keyifli yürüyüşler vaat eder ve ayrıca Air Cooled özelliğiyle de oluşabilecek kötü kokuları minimize ederek ayak sağlığı açısından önemli ölçüde yarar sağlar.

Skechers D’Lites

Skechers’ın tüketicilerin beğenisini kazanan serilerinden D’Lites, ayakkabı üretilirken kullanılan Air Cooled Memory Foam teknolojisi sayesinde tercih edebileceğiniz en rahat spor ayakkabılardan biridir. Sahip olduğu Air Cooled Memory Foam teknolojisi sayesinde ayağınızın şeklini alan ve ayakkabı içerisindeki hava sirkülasyonu sayesinde de terlemeyi engelleyen D’Lites serisi spor yaparken de günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz en işlevsel spor ayakkabı seçeneklerinden…

Skechers D’Lites Yeni Modeller

Dünyaca ünlü spor ayakkabı ve spor kıyafet markamız Skechers, ilkbahar-yaz dönemi yaklaşırken koleksiyonuna yeni eklediği D’Lites modelleriyle göz kamaştırmaya devam ediyor. Özellikle birden çok rengin tercih edildiği ayakkabı modelleriyle öne çıkan seride kalın tabanlar da ayakkabıya şık bir görünüm katıyor. Sportif klasik stilden ilham alarak tasarlanan D’Liteslar darbe etkisini azaltan hafif destekleyici orta tabanı sayesinde spor deneyimlerinizi ve günlük hayatınızı daha keyifli hale getiriyor. Ayrıca esnek kauçuktan yer tutuşu sağlayan dış tabanı sayesinde yere daha sağlam basmanızı sağlayarak düşme olasılığınızı minimize eden bu ayakkabılar sağlığınız açısından da oldukça işlevseller… Özellikle siyah ve beyaz arka fon üzerine birbirinden canlı renklerin kullanıldığı Skechers ayakkabılar içerisinden zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Örneğin mor renk seviyorsanız D’LITES 3.0-ZENWAY KADIN SPOR AYAKKABI’yı tercih edebilirsiniz. Ya da sizi en çok yansıtan renk pembe ise D’LITES KADIN GÜNLÜK AYAKKABI’ya bakabilirsiniz. Tüm seriyi de buradan inceleyebilirsiniz.